ALL ORIGINALS PARTY

12 Ağustos 2011

in Miscellaneous

Geçtiğimiz yıl, sokak partisi çoşkusunu İstanbul’a taşıyan ve yaklaşık 8 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen çok büyük bir organizasyona ev sahipliği yapan Adidas Originals, bu yıl da özel bir partiye imsa atacak.Dans müziğinin dünya çapındaki isimlerin Stereo MCs’in sahne alacağı partide “all originals party” adı ile 10 Eylül Cumartesi günü süpriz bir mekanda gerçekleştirilecek.

All Originals Party öncesinde, adidas Originals tutkunlarına özel sürprizler de sunuluyor.

İstanbul sokaklarındaki adidas anlarını fotoğraflayıp, ilgili mail adresine gönderenler arasından seçilen fotoğraflar, hem parti alanında sergilenecek hem de fotoğraf sahipleri, bu muhteşem partiye davetiye ve sürpriz hediyeler kazanacak.

Ayrıca isteyenler, adidas Originals mağazalarında parti stillerini yaratıp fotoğraflayarak verilecek mail adresine gönderebilecek. adidas Originals’ın Facebook fan sayfası üzerinden duyuruları yapılacak bu yarışmaya katılan en iyi 3 parti stilinin sahibi, all Originals Party davetiyesi ile beraber stillerini yaratırken seçtikleri ürünlerin tutarı kadar hediye çeki de kazanacak. Ayrıca kazananlar XOXO The Mag Dergisi’nin Ekim sayısında yer alacak adidas Originals moda çekiminde modellik yapma şansı elde edecek.

All Originals Party atmosferinde, geçmişten bugüne adidas Originals tarihinin anlatılacağı çok özel bir sergi alanı, aktivite alanı, sahne ve yiyecek ve içecek alanları gibi özel bölümler bulunacak. Profesyonel kaykaycılar ve dansçılar gösteriler yapacak. Trombolin ve grafiti alanlarında parti katılımcıları özgürce eğlenirken, Styling alanında diledikleri adidas Originals kıyafetlerini deneyip, stil önerileri alacaklar. Saat 15.00 itibariyle kapı açılışının gerçekleşeceği partide, Radio adidas Originals standından da gün boyu yeni nesil elektronik müzik, house, disco, indie-rock, downtempo ve lounge müzikleri yükselecek.

All Originals Party biletleri 40 TL’lik satış fiyatıyla Biletix’ten temin edilebilecek.

Ancak Moda Tutkusu bu parti’ye katılmanız için bir süpriz yapabilir:)

Bunu yakında açıklayacağız…

Sevgilerle,

Moda Tutkusu

{ 3 comments… read them below or add one }

1 r.serra sen Ağustos 21, 2011, 10:40

Merhaba,

Öncelikle “yaratici” fikirlerinizi genel olarak tebrik ediyorum Medya ve Tv sektörünü yakından takip ettigim “history” başından beri izliyorum ve gözlemliyorum…devamini tüm kalbim ile destekliyorum ….

başarılar,

sevgiler,
Serra 🙂

Cevapla

2 r.serra sen Ağustos 21, 2011, 10:44

Merhaba,

Öncelikle yaratıcı fikirleriniz tebrik ediyorum, tüm olarak bu fikri birebir “halk” ile “sokak” ta paylaşmanız ayrıca bir ek katar planladiginiz projelere, katılım ek olarak dogacak fikirlerin cogalacagindan hiç süphem yok….

başarılarınızın devamını diliyorum,

sevgiler,
Serra 🙂

Cevapla

3 Moda Tutkusu Ağustos 22, 2011, 00:04

Serra,
İçten duyguların için teşekkür ederiz, çok mutlu olduk!!!

Cevapla

Leave a Comment