BGN, MODADA RÖNESANS YARATAN MARKA!

09 Mayıs 2012

in Inspiration

Geçen hafta size, BGN markasını daha derin araştıracağımıza dair söz vermiştik.Hemen bir sayfa dolusu soruyu marka yetkililerine gönderdik, ve aldığımız yanıtlar karşısında hem çok şaşırdık, hem de marka ile gurur duyduk!
BGN gerçekten çok farklı bir sistem ile yönetiliyor! Kelimenin tam manasıyla bir Tasarım Markası! İnanılmaz profesyonel yaklaşımları, kaliteden asla ödün vermeyen bakış açıları ve her şeyden önemlisi dünya markası olma yolunda attıkları stratejik adımlar bizi çok ama çok etkiledi. Artık ürünlerini, sadece sevdiğimiz için değil, gurur duyduğumuz için de zevkle giyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. BGN’ in var olduğu günden bugüne değişmeyen ve marka kimliğini oluşturan en önemli dinamiği “lüks kumaş anlayışı” da markayı doğrudan bizimle buluşturuyor!
HERŞEY PARİS’TE BAŞLADI…
BGN için her şey Paris’te başlamış! Dünya modasının bu dev vitrini,tarihi, yaşam tarzı, kültürü ve estetik anlayışı ile BGN’e ilham kaynağı olmuş.
Böylelikle BGN ilk showroomunu 1999 yılında Paris’in en canlı noktası Les Halles bölgesinde açmış. Ardından dünyanın en şık kadınlarının vazgeçilmez uğrak yeri Saint Germain des Près’de ilk butiğini ve 2004 yılında Marais bölgesinin efsanevi sokağı Francs Bourgeois’da ikinci butiğini hayata geçirmiş.2000 yılında marka, Rus kadını ile buluşmuş ve bunu bir yıl sonra Ukrayna pazarı izlemiş.Dünya markası olma yolunda okyanuslar ötesi coğrafyada faaliyete geçen BGN, 2003 yılında ABD’de bir mağaza ve New York şehrinde bir showroom açmış.
BGN bugün, Fransa, Rusya, Ukrayna, Polonya, Litvanya ve Türkiye’nin olduğu geniş bir coğrafyada faaliyet gösteriyor ve seçkin noktalardaki yaygın satış ağını günden güne büyütüyor.
BGN;  faaliyette bulunduğu tüm ülkelerin moda editörleri tarafında Prada, Gucci, Dolce&Gabbana, Chanel, Louis Vuitton gibi markalarla birlikte kullanılıyor!Ürünlerin kalitesi ve estetiği bu değeri ve fazlasını hak ediyor!
MODADA RÖNESANS YARATAN MARKA
En beğendiğimiz kısım: Şu an içinde bulunduğumuz İlkbahar-Yaz 2012 koleksiyonuyla birlikte BGN, önde gelen dev moda markalarıyla birlikte “modada rönesans yaratan” marka olarak değerlendirilmiş.
ULUSLARARASI, DİNAMİK, TECRÜBELİ BİR TASARIM EKİBİ
2006 yılında Paris’te kurulan yeni tasarım stüdyosu, BGN koleksiyonlarına yeni bir soluk, yeni bir heyecan katmış.
Bugün Alman baş tasarımcı, yanında İngiliz, Fransız ve Türk tasarımcılarla Paris’teki tasarım stüdyosunda Fransız detaycılığı ve moda ruhunu, Türk kumaş ustalığı ile buluşturuyor.
Bütün bunlar bizi çok ama çok heyecanlandırdı! İlerleyen günlerde daha fazlasını sizlerle paylaşacağız!

 

 

 

Leave a Comment