DUALITY BY MYBESTFRIENDS

08 Aralık 2011

in The Look

Duality: Two sidedness of the world.The fact that everything has an opposite but opposites are not really opposites. sides.But they are not really opposites, instead they are two sides of the same thing.Just like Ayşegül&Yasemin!
Görkem Demirel’in kaleminden…
“Mybestfriends, adındanda anlayabileceğiniz gibi gerçekten de en yakın arkadaşlarınız gibi içten, samimi ve güvenilir! Onun bir parçası olmadan önce de Afacan’ın ve Yasemin’in ne kadar canayakın ve eğlenceli olduklarını biliyordum, ancak içlerine girince kendinizi yıllardır tanıdığınız yakın arkadaşlarınızın yanındaki gibi rahat ve güvende hissediyorsunuz. Onların hem hoplayıp zıplarkenki hallerine, hem de ciddi ciddi iş üzerinde çalışırkenki hallerine de şahit olmuş biri olarak şunu söyleyebilirim ki, enerjileri hiç bitmiyor! Başlarda enerjilerine yetişmeye çalışırken, şimdi o enerjinin seline kapıldım gidiyorum. 
Bir insan hep pozitif düşünür mü? İsim Afacan’sa “Evet!” Hayallerini, hedefleri haline getiren bir kadın o! Kendinden emin, başaracağından emin ve hep pozitif. Hakikaten ekibin afacanı, hep gülen ve güldüren tarafı…  
Yasemin’in sessiz ve daha çekingen göründüğünü düşünebilirsiniz ama onun enerjisi gözlerinde ve gülüşünde. İçinde hem güçlü bir kadın, hem de küçük bir kız var. Ekibin yaramaz çocuğu olduğunu söyleyebilirim. 
Bana gelince, ben daha yolun başındayım. Hep pozitif olmam gerektiğini öğreniyorum. İyi bir iş çıkarmak için nasıl çalışmam gerektiğini ve yaşanacak zorluklarla nasıl başa çıkabileceğimi öğreniyorum. Bu ekibin “Junior”ıyım, onlardan öğrenecek çok şey var. Tutkunu olduğum modanın içindeyim ve örnek alınacak muhteşem iki kadının yanındayım. 
İsterseniz en yakın arkadaşınız olarak “Mybestfiends” sizin de yanınızda olabilir…”
Görkem Demirel
Kostümler: Mybetfriends
Bilekte bot: Giuseppe Zanotti

 

{ 4 comments… read them below or add one }

1 osge Aralık 8, 2011, 22:34

siyah elbiseyi istiyorummmm aşık oldum elbiseye.. muhteşemsiniz

Cevapla

2 Moda Tutkusu Aralık 9, 2011, 23:13

Her iki elbise için sipariş almaya başladık bile:)Hepinize teşekkürler!

Cevapla

3 esra Aralık 9, 2011, 13:50

yasemın senn sen sennn harıkasın !!benım tarıfımdekı tam kadın kadın tam benım stılım,sın kendımde senı sende kendımı bluyorum,cekıngen urkek durusun altındakı masumıyetdekı naıf şık elegan ve stıl sahbı kadın zevkle ve hep heyacanla ızlıyorum hersey ıstedgın gıbı olsun dılerım,,sevgılerımle

Cevapla

4 osge Aralık 11, 2011, 15:58

nasıl sipariş veriyoruz ve ücretini nasıl öğrenebilirim acaba?

Cevapla

Leave a Comment