>ELLE Style Awards….

05 Aralık 2010

in Miscellaneous

>


Herşey mümkün olsaydı ve dün gece şöyle olmuş olsaydı……


….Offf çok geç kaldık, ayıp oldu organizasyana.Kırmızı halıda yürürken bacaklarım titredi, bütün flaşlar gözümde patladı sanki.Geç de geldik, hala burada olmaları çok ilginç:”…Ayşegül Hanım buraya, bu tarafa poz verin Ayşegül Hanım, Ayşegül……” yanımda asistanım olmasa takla atacaktım bir ara!
Hande Yener de gecikmiş, içeriye alamadılar..
Ödül töreni…
Kıvanç’a (Tatlıtuğ) ödülünü verdim şimdi, ya bu adam hakikaten benim oğluma çok benziyor.
Beren o elbiseyi yetiştirmek için bütün ekibi sabaha kadar seferber ettim, otururken çekiştirip durma sağını solunu!
Bu sene en iyi iş kadını ödülünü Ümit’e verin dedim, her sene bana olmaz, aday dahi göstermeyin dedim ama dinlememişler; tüm salon ayakta alkışladı….

Ama aslında herşey tam böyle oldu:
”geç kaldık Yasemin, Allah bizi kahretmesin!” (Ayşegül)
”bişey olmaz, iş günü bugün, herkes gecikir…'(Yasemin)
”haklısın, bu trafikte kimse ulaşamamıştır henüz..son dakikada gitmeye karar vermek hiç iyi olmadı, ayırttığım elbiseyi de çantayı da alamadım:(((”(Ayşegül)
”Ya ben , tüm gün ordan oraya koşturup durdum.Danışmanlığını yaptığım kadın partiye gelmiş olsaydı giyimiyle ön plana çıkan stil ödülünü ona verirlerdi!”(Yasemin)
”Aynen, dün danışanımla İstinye Park’ın altını üstüne getirdik:))Ama ben her ihtimale karşı kendim için de Gucci’ye uğramıştım!Amaann boşver, biz her halimizle güzeliz:)))))))”(Ayşegül)

Havalı girişimiz süper, şöförümüz kapılarımızı açtı, ama ortalıkta Pro İletişimin sevgili çalışanlarından başka pek fazla adam yok!Uoops tören başlamış!O sırada Hande Yener giriş yapıyor.
”Selam kızlar!” (Hande Yener)
”Bu topuklularla burdan uçmayız di mi:))))” (Ayşegül)
”Biz kadınlar her işi başarırız!” (Hande Yener)
Kapıdaki görevli törenin başladığını söylüyor, İçeri alamazlarmış bizi, Hande Yener yetkiliyi istiyor, ”Hande Yener geldi deyin!!” diyor…Bizi de ekipten sanıyorlar, ama Hande ‘de hiç çaktırmadı sağolsun:)Resmen kadına ”saat 8.30 Hande Hanım çok geciktiniz….”vs. gibi hafif manalı söylendiler.
Oh be içerideyiz, ödüller sahiplerini buluyor!Yılın Kadın oyuncusu Beren Saat biraz İngilizce diksiyon dersi almalı diye düşünüyorum.Ama çok zarifti.Kıvanç Tatlıtuğ en iyi erkek oyuncu ödülünü alırken acayip şımarıktı; ama ona nasıl yakıştı bu muziplik anlatamam, salon koptu resmen!!Rahmi Koç yaptığı konuşmayla Cem Yılmaz’ı aratmadı…
AMA EN ÇOK HAKAN YILDIRIM’IN YILIN TASARIMCISI ödülünü almasına sevindim!!En iyi genç tasarımcı Zeynep Tosun:))
Organizasyon yeterli, çalışanlar muhteşemdi.
Teşekkürler ELLE,
Sevgiler Ayşegül….
Ayrıntıları okumak ve videoları izlemek isterseniz, tık tık:)

İşte After Partiden görüntüler….

 Hakan Yıldırım’dan aldığım elbise tık tık:)

{ 21 comments… read them below or add one }

1 shine on me Aralık 5, 2010, 17:12

>Selam, çok eğlenceli bir gün geçirmişsiniz gibi.. valla imrendim..Kıyafetleriniz çok hoş ve size de oldukça yakışmış ama biraz reksiz gördüm sizi:((biraz daha renkli ve canlı kıyafetlere cesaret bence!!!sevgiler sizi takibe devam…

Cevapla

2 Anonymous Aralık 5, 2010, 17:12

>Selam, çok eğlenceli bir gün geçirmişsiniz gibi.. valla imrendim..Kıyafetleriniz çok hoş ve size de oldukça yakışmış ama biraz reksiz gördüm sizi:((biraz daha renkli ve canlı kıyafetlere cesaret bence!!!sevgiler sizi takibe devam…

Cevapla

3 Moda Tutkusu Aralık 5, 2010, 18:47

>Teşekkürler Shine on me:)bu renksizlik hakikaten tesadüf:)

Cevapla

4 Anonymous Aralık 5, 2010, 19:43

>yazına bayıldım, başka yerlerdede yazıyomusun?koçluk da mı yapıyosun?kilolu gibi siyahlara bürünme artık sahiden..Nida Kazan

Cevapla

5 ALIŞVERİŞ CİNİ Aralık 5, 2010, 19:44

>Yetiştiniz iyi ki, Hande Yener sağolsun 🙂

Cevapla

6 Moda Tutkusu Aralık 5, 2010, 19:55

>Teşekkürler Nida,Profesyonel anlamda başka yerde yazmıyorum ama evde sürekli yazıyorum:))Evet Yaşam koçuyum ve Nlp uzmanıyım.Stil danışmanlığı da yapıyorum, kısaca stil koçu diyorum o yüzden…Siyah konusunda beni yıktınız artık….:(((

Cevapla

7 Moda Tutkusu Aralık 5, 2010, 19:56

>Cinim aynen öyle, güzel geceydi:)))muckssss!!!

Cevapla

8 Anonymous Aralık 5, 2010, 20:57

>Ayşegül ve yasemin çok kaliteli bir blog.Dior ayakkabılar bu sezon mu?Tulum da güzelmiş, ben armut tipliyim tulum seçerken nelere dikkat etmeliyim?İzleyici oldum ama adımla yorum bırakamıyorum!!!!Açelya..

Cevapla

9 Shiney Aralık 5, 2010, 20:59

>Cok guzelmis gercekten :))

Cevapla

10 Selda Aralık 5, 2010, 22:20

>Kızlar çoooook kalitelisiniz.Sizi bir an nasıl gördüm biliyormusunuz? Başak ve Deniz ikilisi gibisiniz.Ama bence siz daha iyi işler yapıcaksınız:)Çok güzel bir uyum var ikinizde:D

Cevapla

11 PelinSu Aralık 5, 2010, 22:24

>İkinizide karalar bağlamış:))))Halbuki ne güzelsiniz ne hoşsunuz.Biraz renklenin alem güzellik görsün!

Cevapla

12 Selin Aralık 5, 2010, 22:29

>Sizin blogu 1 aydır keşfettim ve çok keyif alıyorum..Twitterdanda takip ediyorum.Ama siz diğer bloggerlardan ayrısınız.Sanki bir çekememezlik var.Alakasız insanları popüler yaparken sizi es geçmeye çalışıyorlar.Bir tek Alışveriş Cini, Yasemini destekledi.Onun sayesindede bu blogu keşfettim.Kızlar yürüyün.Süper ikili oldunuz.

Cevapla

13 Moda Tutkusu Aralık 6, 2010, 10:13

>Sevgili Acelya, tulum ve armut tip ile ilgili görüşlerimi sana mail attım. Dilersen fotografını çekip bana yollayabilirsin. Diorlar yaz sezonu:)))ama acayip rahatlar, imkanınız varsa indirimleri kaçırmayın.Adinla yorum bırakman için Yasemin sana yardım edecek…..

Cevapla

14 Moda Tutkusu Aralık 6, 2010, 11:43

>Teşekkürler Selda!biz moda tasarım okuyoruz aynı zamanda, danışmanlık yaparken kendi tasarımlarımızı da kullanma şansımız olacak!! Tişörtleriniz yolda, tayt üzerine giyebilecegimiz kadar da uzunlar:))))

Cevapla

15 Moda Tutkusu Aralık 6, 2010, 11:45

>Sevgili Pelinsu, teşekkürler, bu kadar yorumdan sonra siyah ne varsa yakicam:))))

Cevapla

16 Moda Tutkusu Aralık 6, 2010, 11:51

>Alışveriş Cini çok farklı bir insan, öncelikle çok mütevazı, sirin ve acayip yetenekli!!!aslında bizi destekleyen ve izleyen bir çok blogger arkadasımız var ama yorum yazma konusunda biraz tembeller!her sektörde olur böyle seyler, biz kendimizi kimseyle kiyaslamayip önümüze bakıyoruz, hedeflerimiz orada, yakında…

Cevapla

17 Moda Tutkusu Aralık 6, 2010, 11:52

>Selincim ustteki yorumda adını yazmayı unutmusum, teşekkürler ve sevgiler…..

Cevapla

18 neptune Aralık 6, 2010, 22:04

>selamlar, blogunuza da size de bayildim. ne kadar guzelsiniz boyle:)ancak herkesle hem fikirim. basta nero!! siyaha bir son verin artık. sihayın asialeti tartışılmaz ancak sürekli sürekli …ama süpersiniz. sizi izlemeye devam edeceğim:)

Cevapla

19 STYLEISTICO Aralık 6, 2010, 23:19

>Kızlar harikasınız :)Böyle devam 🙂

Cevapla

20 Derya Üstün Aralık 6, 2010, 23:42

>Aslında siz sitenizi güncel tutsanız kimse sizi tutamaz.Bol kombinle bir numara olmanız kaçınılmaz.Benden küçük bir öneri:)

Cevapla

21 Moda Tutkusu Aralık 8, 2010, 13:25

>Neptune, Styleistico,Derya Üstün…Yorumlarınız için çok teşekkürler, bizi izlediğiniz sürece heyecanımız kat kat artıyor.2 gündür çok hastayım bu arada:( Ama yeni yazılara devam…..

Cevapla

Leave a Comment