İSTANBUL FASHION WEEK 2012, GERİ SAYIM…

24 Ocak 2012

in Miscellaneous

Moda Tutkusu ekibi olarak en büyük amaçlarımızdan biri Türk tasarımcısını desteklemektir!

Blog olarak en büyük amaçlarımızdan biri Türk tasarımcılarını desteklemek suretiyle, Türkiye’de kalıcı bir moda bilinci oluşturmaktır.Bu anlamda Türk Modasının ülkemizde  anlaşılır, dünyada da daha bilinir hale gelmesi için çaba sarfediyoruz.Sizlere an be an eşsiz tasarımları yayınlamak için sabırsızlanmaya başladık bile!

ISTANBUL FASHION WEEK’TE

GERi SAYIM BAŞLADI!…

Türk moda endüstrisinin dünyaya açılan penceresi Istanbul Fashion Week’te (IFW) geri sayım başladı.

Taksim Tepebaşı’nda 8-11 Şubat 2012 tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik, İstanbul’a bir kez daha moda coşkusunu yaşatacak.

İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) önderliğinde Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve HYPERLINK “%22http://www.hurriyet.com.tr/index/istanbul/%22%20%5C”İstanbul Moda Akademisi (İMA) işbirliğiyle düzenlenen  IFW’ye katılan marka ve tasarımcılar, “2013 Sonbahar / Kış ” koleksiyonlarını sunacak.

Türkiye’nin en büyük moda organizasyonunda Mehtap Elaidi, Arzu Kaprol, Özlem Süer, Nejla Güvenç, Atıl Kutoğlu, Gül Ağış, Erol Albayrak, Tuvana Büyükçınar, Niyazi Erdoğan, Günseli Türkay, Zeynep Erdoğan, Gamze Saraçoğlu, Özlem Kaya, Özgür Masur, Simay Bülbül, karma defile de yer alan isimler : Şafak Tokur, Çiğdem Akın, Ipek Arnas, Beste Gürel, Nihan Peker, Tuba Benian tasarımlarını sergileyecekler.

İstanbul Fashion Week tasarımcıların yanı sıra 2013 Sonbahar/Kış koleksiyonlarını podyuma taşıyacak olan AdL&Cengiz Abazoğlu, Avva ve Giovane Gentile’ye de ev sahipliği yapacak.

Haberin Devamı için tıklayın.

Leave a Comment