>LOS ANGELES EPISODE 1…

29 Aralık 2010

in Miscellaneous

Saatlerdir uyuyorum sanirim…

Gözlerimi actim; ahhhhh, huzurluyum… Rahat bir yatak, mis kokulu nevresimler…Dur bir dakika hala niye gece?Nerdeyim ben ve ağzimdaki bu minik ayak kimin?Saat gecenin 4’ü mü?Henüz yatali 3 saat olmus!Peki ben niye uyandım böyle cin gibi?

 

Yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor..Melih’in (erkek kardesim) dev yatagını oğlumla (minik ayağın sahibi olsa gerek) ele gecirip onu kanepeye mahkum edişimizi hatırlayıp gülümsüyorum.Daha daha geriye gidince, yaklasik 30 saatlik yorucu, bitmek bilmeyen kabus otesi yolculuk, havaalanlarinda (Münih&Los Angeles) Ali, arabasi, montlarimiz,sirt cantasi ile birlikte Zeyna karakterine burunen Aysegul ve Lufthansa’nin super ac birakan menusu aklima geliyor!Heeyy ben uyanigim, üstelik tum bu yorgunluğa ragmen!JET-LAG oldum!!!Tüm bunlari düşünürken, zorla da olsa tekrar uyuyakalıyorum.
30 saatlik yolculuk yaptım arkadaslar, azim insanı dünyanin öteki ucuna kadar götürebiliyormuş demek!2 kez hava sartlarindan dolayi iptal edilen seyahat nihayet sonlanıyor ve beni dünyanin sayılı şehirlerinden birine getiriyor.
Ilk gün dinlendim, ikinci gün dinlendim, üçüncü gün yeter artık deyip özlemini duyduğum şehri yeniden keşfetmek üzere gezintiye çıktım.

Güneşli bir günde, merhaba Los Angeles…

Santa Monica, 3.Cadde Promenade…

Sevgiler, Aysegul….

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 4 comments… read them below or add one }

1 tuuced Aralık 29, 2010, 15:45

>ama yarım kalmış asansörle cıkıp bi tane de ordan foto gerekliydii :)çok güzel olmuş 🙂 devamını bekliyorum 🙂

Cevapla

2 ஐ : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : ஐ Aralık 29, 2010, 16:52

>Tam fotoroman süper ya bu arada canlarım blogger profilini düzenleye girin bloglarımı gösterden http://ensonnealdim.blogspot.com bunu kapatın boş madem boşuna gidip çıkmasın insanlar aktif olan bloglarınıza ziyaret düşer bunun yüzünden ok mucxx

Cevapla

3 moda Aralık 30, 2010, 16:46

>aysegulcum,facebookdaki duvarinda onur Asik tarafindan( muhtemelen tanidigin biri diildir) cirkin bisey yazilmis.anket sorusu. ben gorunce sok oldum. bir an once silsen iyi olur. resimler cok guzel , sen de cok guzel ve incesin, bekliyoruz gerisini

Cevapla

4 Moda Tutkusu Ocak 5, 2011, 19:40

>Arkadaslar geç de olsa yorumlariniz için cok teşekkür ederim. Okurken acayip keyif alıyorum!!!bizi izlemeye devam edin! Sevgiler..

Cevapla

Leave a Comment