Style Visitors Volume 2:Selma Çilek

31 Ekim 2016

in The Look

selmacilek1SELMA ÇİLEK

Ceket: Mybestfriends
Pantolon: Mybestfriends
Ayakkabı: Gucci

1.Selma ne iş yapıyorsun?
*Dört yıl kadar önce kendi adımı taşıyan selmacilek adli bayan hazır giyim  markasını kurdum. Şuan Türkiye de ve bir çok ülkede satılmakta.
2.Sevdiğin işi mi yapıyorsun?
*Evet, çocukluğumdan beri hayalini kurduğum, içimde olan tutkuyla yaptığım bir mesleğim var. Dünyada hiç bir meslek beni bu kadar mutlu edemezdi.
3.Selma Çilek en çok kimi giydirmek ister?
*Selmacilek markasını Türkiye de görmek istediğim hemen hemen herkesin üzerinde gördüm fakat yurt dışında giydirmek istediğim çok fazla ünlü var. Bunların en başında ise Gisele Bundchen var.
4.Asla ne giymezsin?
*Moda sektörünün içinde olan  bir insan olduğum için ve moda akımlarının bizi nereye götüreceğini bilemediğimiz için asla giymem dediğim hiç bir şey yok. Çok iddiali giymeyi sevmiyorum fakat şimdiye kadar asla giymem dediğim herşeyi giydiğim için artık büyük konuşamıyorum.
5.Moda tutkusu sokağında moda tutkusuna konuk olmak nasıl bir duyguydu?
*Moda tutkusu sokağında, tarzını ve stilini çok beğendiğim moda tutkusu styling’i eşliğinde çekim yapmak benim için çok güzel bir tecrübeydi.Kendi stilimin dışında bir kombinle kendimi görmek de çok keyifliydi. Bu kadar başarılı, fark yaratmış bir blogda benimde adımın geçmesi gerçekten çok güzel.
6.Olmazsa olmaz stil parçaların?
*Olmazda olmaz stil parçalarım siyah skinny jeanlerim, beyaz tshirtlerim, siyah deri ceketlerim ve diz üstü çizmelerim.
7.En sevdiğin tasarım markaları?
*Kıyafette selmacilek ‘den başka marka giymiyorum fakat ayakkabı ve çanta hastalığım var diyebilirim. Son zamanlarda çanta da favorim chloe  ayakkabıda ise Aquazzura.
selmacilek2 selmacilek3

 

 

Leave a Comment