Style Visitors Volume 7:Ayşegül Uluç

05 Aralık 2016

in The Look

ayse1AYŞEGÜL ULUÇ

Ceket: Mybestfriends
Etek: Mybestfriends
Ayakkabı: Christian Louboutin

1. Ayşegül Moda Tutkusu’na hoşgeldin. Şuan ne iş yapıyorsun?
*Şu an proje bazlı pazarlama ve marka danışmanlığı, blogum Stylishtimes.net’in ve sosyal medya hesaplarının yönetimi, Cosmopolitan dergisinde yazarlık ve aile şirketimizde ihracat bölümü yöneticiliği yapıyorum.

2. Blogdaki hedeflerin neler? Gelecekte marka kurma gibi bir hedefin var mı?
*2010 Kasım ayında bu yola başlarken, globalde tanınan ve buna uygun içerik sunan bir blogdu amacım. Dünyaca ünlü isimlerle yaptığım roportajlar, yabancı moda haftalarına katıldığım seyahatlerim ve okuyucularıma sunduğum stil ve makyaj tavsiyeleriyle blogum kısa zamanda globalde tanınan bir dijital yayın haline geldi. Ancak bu sektör oldukça dinamik o sebeple hiçbir zaman başardım düşüncesi içinde olmadan devamlı yeni neler yapabileceğimi düşünüyor ve bunun için çok çalışıyorum.

3. Dünyada sana en çok ilham veren bloggerlar kimler?
*Benim gibi yazı yazmayı sevmesi ve dilindeki mizah sebebiyle Leandra Medine kesin favorim.

4. 2016 yılını geride bırakıp 2017 ye giriyoruz.Ayşegül’ün Wishlist’tinde neler var?
*2016’da beni mutsuz eden konulardan uzaklaşıp daha huzurlu bir 2017 elbette ilk dileğim. İşlerime başarıyla devam etmek, kendim ve ailem için sağlık herhalde yeni yıldan beklediğim en önemli şeyler. Ayrıca yeni yıla girerken gökten kafama kahverengi büyük boy bir Peek a Boo ile yeşil renk Gucci kemer düşse hayır demem 🙂

5. Ayşegül Uluç’un stilini nasıl tanımlarsın?
*Benim stilim denge üzerine kurulu. Beni hiçbir zaman tam maskülen veya girly göremezsiniz. Maskülen parçalar giydiğim gün üzerimde veya saç/makyajda feminen bir detay görürsünüz. Ya da girly bir kıyafet giydiğimde onu mutlaka seksi bir ayakkabı ile tamamlarım. Dolabımda neredeyse her türde parçalar bulabilirsiniz. İstersem bir gün mürebbiye ertesi gün 80’lerin rock starları gibi giyinebilecek derecede farklı tarz parçaya sahibim. Bunun sebebi giyimimin tamamen o anki ruh halimle alakalı olması. Hatta bu sebepten dolayı, önemli bir davete giderken bile ne giyeceğimi son dakikada seçerim. Önceden kombin hazırlamak bana uzak kavramlar.

6. Olmazsa olmaz parçaların neler ?
*Stiletto, dizüstü Stuart Weitzman çizmelerim, blazerlar ve yüksek bel skinny jeanlerim.

7. Favori tasarım markaların?
*Kıyafette Fendi, Johanna Ortiz, YSL, aksesuarda Chanel, Gucci,Celine ve Mybestfriends.

8. En keyif aldığın sosyal mecra?
*Snapchat 🙂

9. Yılbaşını nasıl geçirmeyi düşünüyorsun?
*Yeğenlerim ve ailemle yemek sonrası gecenin akışına göre spontan davranacağım.

10. Moda tutkusu sokağında Moda tutkusuna konuk olmak nasıl bir duyguydu?
*Moda Tutkusu benim hem bir moda sever olarak takip ettiğim ve sevdigim bir platform, hem de siz Yasemin ve Ayşegül benim çok sevdiğim arkadaşlarımsınız. O sebeple sizin konuğunuz olmak beni çok mutlu etti ve çekimden çok keyif aldım.

ayse2 ayse3 ayse4

Leave a Comment