VERSACE FOR H&M 17 KASIM’DA TÜRKİYE’DE

21 Ekim 2011

in Genel

Heyecanla beklenen Versace’nin H&M için hazırladığı koleksiyon, 17 Kasım’da dünya çapında yaklaşık 300 mağazada satışa sunulacak. Versace for H&M koleksiyonu Türkiye’de sadece İstinye Park H&M mağazası’nda saat 10.00’dan itibaren satışa sunulacak.

Versace markasını bugüne taşıyan parçalarla dolu. Renklerin, desenlerin ve kesimlerin hakim olduğu koleksiyonda, markanın Kreatif Direktörü Donatella Versace, tamamen yeni bir kitleye bazı Versace klasiklerini sunmak için arşivlere indi. İkonik elbiseler kadın koleksiyonunun odağında olurken, erkek giyim keskin kesimlere odaklanacak. İlk kez bir H&M tasarımcı işbirliğinde, Versace’in etkileyici ev tasarımlarını yansıtan ev ürünleri de yer alacak.

“H&M koleksiyonu, Versace’nin özüdür. İşbirliği için, en yeni koleksiyonların yanı sıra arşivlerden de, parlak baskılar, Yunan anahtarı ve cesur kesimler gibi bazı Versace ikonlarını geri getirdik. H&M’in geniş kitlesinin kendi parçalarıyla ne yapacaklarını görmek için sabırsızlanıyorum.” Donatella Versace

“Versace’nin H&M için hazırladığı koleksiyon, modada önemli bir an. Net ve keskin renkleri, desenleri ve kesimleriyle göze çarpan güçlü parçalarla dolu. Kadın koleksiyonu, insanı şımartan, elbiselerle dolu bir koleksiyon. Erkek koleksiyonu ise çok sofistike. Versace hakkında düşündüğümde, aklıma ikonik parçalar geliyor. H&M için hazırlanan bu koleksiyonda, Versace’nin özünü yakaladık” diyor Margareta van den Bosch, H&M Kreatif Danışmanı.

Sevgilerle,

Moda Tutkusu

{ 2 comments… read them below or add one }

1 Trendydolap Ekim 21, 2011, 12:33

En alttaki püsküllü elbise güzelmiş. Ben pek Versace hayranı değilimdir ama yine de bir bakmakta fazda var.

http://trendydolap.blogspot.com/

Cevapla

2 Bir Alışverişkoliğin İtiraflari Ekim 22, 2011, 22:27

Kıyafetler sizin olsun, bana aksesuarları verin 🙂

http://bir-alisveriskoligin-itiraflari.blogspot.com/

Cevapla

Leave a Comment