VERSACE FOR H&M!

11 Kasım 2011

in Genel

H&M’E KONUK OLDUK!

Pelin Atay ve tüm H&M ekibi “yine” sımsıcak karşıladı bizi!Gerçekten H&M’in kurumsal kimliğine, insan kaynaklarının kalitesine, çevre dostu oluşuna, trend ürünlerine ve hepsinden öte bizi dünyaca ünlü tasarımcılarla bu!!! fiyatlarda buluşturmasına hayranız!

Gelelim koleksiyona!Tek söyleyebileceğimiz 17 Kasım günü mağazanın kapısında kamp kurmanın süper akıllıca bir fikir olduğu! Gözümüze kestirdiğimiz botlar, deri ceketler, Versace baskılı taytlar için biz, sabah 8.30’da sıradayız!

VERSACE’NİN H&M İÇİN HAZIRLADIĞI İKONLAR: GÜÇLÜ RENKLER, ÇILGIN DESENLER VE GÖZ KAMAŞTIRICI TAVIR 

Versace’nin H&M için hazırladığı koleksiyon, Versace markasını bugüne taşıyan parçalarla dolu. Renklerin, desenlerin ve kesimlerin hakim olduğu koleksiyonda, markanın Kreatif Direktörü Donatella Versace, tamamen yeni bir kitleye bazı Versace klasiklerini sunmak için arşivlere indi. İkonik elbiseler kadın koleksiyonunun odağında olurken, erkek giyim keskin kesimlere odaklanacak. İlk kez bir H&M tasarımcı işbirliğinde, Versace’in etkileyici ev tasarımlarını yansıtan ev ürünleri de yer alacak. Tüm koleksiyonlar, 17 Kasım’da online mağazanın yanı sıra dünya çapında yaklaşık 300 mağazada satışa sunulacak.

Sevgiler,

Moda Tutkusu


Leave a Comment