BEBEK’TE BEBEK PARKINDA BEBEK ŞENLİĞİ’NDEYİZ!

07 Haziran 2012

in The Life

MYBESTFRIENDS BEBEK ŞENLİĞİ’NDE!

BEBEK ŞENLİĞİ’NE ÖZEL KIYAFETLER İLE!

BEBEK’TE BEBEK ŞENLİĞİ
Biz, stilimizle, Mybestfriends ürünlerimizle, keyifli sohbetimizle, SÜRPRİZ konuklarımızla, 3 gün boyunca Bebek’te Bebek Parkı’nda Bebek Şenliği’ndeyiz!

#mybestfriendsliyim

Geldiğinizde mutlaka twitter’dan #mybestfriendsliyim yazmayı hatırlayın!Şenlik sonunda sizi başka bir sürpriz bekliyor:)
NEDEN BEBEK ŞENLİĞİ?
Biz Mybestfriends olarak 2 yıldır katılıyoruz festivale!Ama öncesinde tatil alışverişi için mutlaka ziyaretçi olarak katılıp, farklı parçalar bulduğumuzu söylemeliyiz!
YAZIN GİYİNMEK “GECE GİYİNMEK” DEMEK
Ayşegül ve Yasemin için yaz ve stil…
“Yaz, tatil demek ve “akşamları giyinmek” demek! Çoğumuz çalışırken zaten iş kıyafetlerine odaklanıyoruz! Hava sıcak ve bunaltıcı olduğundan çoğu zaman şıklık yerini rahatlığa ve serin tutacak parçalara bırakıyor! Ama akşamları tam tersi….Yaz akşamları giyinmeyi kim sevmez ki? Bronz ten, gündüze göre daha serin hava ve eğlence! Tek parça, uçuş uçuş elbiseler…”
“İstanbul’da gece hayatım yok ama Bodrum’da var!Tüm gün bikini, mayo içinde olunca her akşam farklı bir parça giymeye ve iyi bir stil yakalamaya gayret ediyorum!Çünkü mutlu oluyorum! Çok salaş geçen tatiller de var elbet, ama onlar teknede, ya da ikinci, üçüncü tatilde:) Bu arada gece hayatı çok leziz bir balıkçı, dostlarla sohbet edilen keyifli bir ortam ve gecenin sonunda sahil yürüyüşü:)
8-9-10 HAZİRAN BEBEK ŞENLİĞİ!
YARIN 10.00’DA BAŞLIYOR!!!

 

{ 2 comments… read them below or add one }

1 begüm Haziran 8, 2012, 15:01

kesinlikle gelip takip edicem! çok heycanlı 🙂

http://butikcakebybegum.blogspot.com/

Cevapla

2 Piraye Haziran 10, 2012, 12:36

Orada olmak icin neler vermezdimki suan odevimin basindayken (:!

Cevapla

Leave a Comment