>BİZ KİMİZ….

12 Aralık 2010

in Miscellaneous

>MODA TUTKUSU

Moda Tutkusu Yasemin Kılıç ile başladığı serüvenine Ayşegul Afacan Köksal’ı da ekleyerek iki moda tutkununun gündelik hayata bakış açılarını anlatan, izleyiciye hem eğlenmeyi hem moda ile ilgili farkındalık yaratmayı vaat eden keyifli ve dopdolu bir blog olarak günden güne yenileniyor.

Yasemin ve Ayşegul üniversitede edindikleri ünvanları bir kenara koyup modaya olan tutkularını İstanbul Moda Akademisi’nden aldıklari Moda Tasarım programıyla diplomalandırmayı hedefleyen, aynı zamanda moda ile yakından ilgilenen farklı iş kollarında çalışmalar yapan iki arkadaş…

Kişiye özel stil danışmanlığı ve stil koçluğu hizmetleri veren ikili, klasik moda kurbanlarının içlerindeki gerçek potansiyeli ortaya çıkarmalarına yardımcı olarak, bilinçli birer tüketiciye ve stil sahibi moda tutkunlarına dönüşmelerine liderlik etmeyi hedefliyorlar.

Moda Tutkusu keyifle, dostlukla ve sinerjiyle, izleyenlerini renkli ama gerçek bir dünyaya taşıyor.

Bizi izlemeye devam edin !!!

Sevgiler, Ayşegül & Yasemin …

MYBESTFRIENDS

“Mybestrfiends” iki yakın arkadaşın henüz tasarım öğrencisiyken kurdukları bir danışmanlık şirketidir.İlk etapta giyim ve stil konusunda danışmanlık hizmeti veren şirket, bünyesine “yaşam&stil koçluğunu” ve “kişiye özel tasarımı” da ekleyerek çerçevesini genişletmiştir.

2011 yılında Moda Tasarım bölümünü başarıyla bitiren Ayşegül Afacan Köksal ve Yasemin Kılıç, mezuniyetlerini Bebek Şenliği için hazırladıkları ilk koleksiyonları ile kutladılar.Böylece “Mybestriends” markası hazır giyim sektörüne de adım atmış oldu.

Mybestfriends farklı olmak için farklı davranmanın ve giyinmenin önemini vurgulayan bir markadır.Müşterilerine Türkiye’de bir ilk olan “Stil Dengesi” bütünsel çalışmasını uygulamaktadır.Bu çalışma kişinin hem içindeki hem de dış görünümündeki en iyiyi ortaya çıkararak yepyeni ve kalıcı bir stil edindirmeyi hedefler.Beden, zihin ve dış görünüm arasında denge kurarak uygulanan bu çalışma sonunda kişi kendisi için en doğru, farklı ve kalıcı stile kavuşur.

Daha iyi bir yaşam stili için Mybestriends müşterilerinin her anlamda en yakın arkadaşı olmaya aday bir markadır.

Mybestfriends bünyesinde verilen hizmetler:

  • Hazır Giyim
  • Stil Danışmanlığı
  • Kişiye Özel Tasarım
  • Stil ve Yaşam Koçluğu
  • Styling
  • Moda Editörlüğü
  • Alışveriş Danışmanlığı
  • Dolap Detoksu
  • Hediye Danışmanlığı

 

Koleksiyon bilgisi:

Mybestfriend’in ilk koleksiyonu olan “Moda Tutkusu” cıvıl cıvıl, enerji dolu bir yazın habercisi Bebek Şenliği için hazırlanmıştır.Tasarım özelliğinden çok klasik ve trend kesimlerin yeniden yorumlanması ile ortaya çıkan ürünlerden oluşur.1. sınıf kalite ve doğal kumaşlar, iyi işçilikle bütünleşince ortaya sade kesimleri olan ancak farklı duruşa sahip ürünler çıkmıştır.

Koleksiyon, adını marka sahiplerinin moda blogundan almıştır.Kendileri giyinmek için hazırladıkları ürünler bloglarında çok beğenilince farklı renk kombinasyonları ile adetleri çoğaltılmıştır.”Moda Tutkusu” Bebek Şenliği’nde rekor sayıda izleyiciye ulaşmış ve moda otoriteleri tarafından tam puan almıştır.

—————————————–

Moda Tutkusu, which started its adventure with Yasemin Kilic along with the addition of Aysegul Afacan Koksal is updated daily as a dynamic and rich internet blog that promises to raise awareness for fashion and entertainment and also expresses two fashion fanatics’ point of views on their daily lives.

Yasemin and Aysegul are two friends who set aside their previously earned bachelor’s degree and sho aspire to to crown their interest in fashion with a degree in Fashion Design Program from Istanbul Fashion Academy.

The duo who provide style counseling (Yasemin) and style coaching (Aysegul) have a goal to inspire the traditional fashion victims as they discover their inner potential and transform into real fashion aficionados with style as well as concious and educated consumers.

Moda Tutkusu will carry their followers into a colorful and exciting world with companionship and synergy.

Keep following us !!!

Cheers, Aysegul & Yasemin

{ 3 comments… read them below or add one }

1 atayceren Aralık 13, 2010, 09:39

>merhaba sevgili Ayşegül ve Yasemin, Sizi farketmemin ilginç bir hikayesi var, paylaşmak isterim.Geçtiğimiz haftasonu Nişantaşı House Cafe'de bende farkındalık yarattınız gerçekten:) Öyle hararetli konuşmalar yapıyordunuz ki size kulak misafiri olmamak ne mümkündü. sonraaa bir dedektif edasıyla geçtim internetin başına ve sizi buldum. İyi ki de bulmuşum. Artık takibimdesiniz. Size bakan zaten gözlerinizdeki moda ve yaratma aşkını görebilir. Bu yolda çok daha başarığı olacağınıza inanıyorum. Çünkü o heyecanı ve enerjiyi barındırıyorsunuz. Tebrikler.Sevgiler..

Cevapla

2 Moda Tutkusu Aralık 14, 2010, 01:44

>Merhaba atayceren,Gerçekten çok sürpriz bir yorum oldu.Çok teşekkürler!Enerji ve heyecan olmasa bu iş çok sıkıcı olurdu benim için!Yasemin ile yıldızlarımız çok uyumlu heralde, bir araya geldik mi kendimizi kaybediyoruz:)))Her cumartesi House Cafedeyiz, bekleriz!!Sevgiler ve öpücükler!!!

Cevapla

3 brck Ekim 25, 2011, 20:16

merhaba eteklerinizden satınalmak istıyorum nereden ulaşabılırım bunlara…bir butiğiniz falan varmı yada ozel dikim yeriniz

Cevapla

Leave a Comment