>BİZE DANIŞIN…

19 Aralık 2010

in Miscellaneous

>
Her istediğimizde işimizi gücümüzü bırakıp alışverişe gidemiyoruz.Zaten maddi olanaklarımız da buna her zaman imkan sağlamıyor.O zaman dolabımızda ne var ne yok bir bakıp, yeni bir düzenlemeyle yepyeni kombinler yapabiliriz.

Bir izleyicimizin dediği gibi ”en yakın arkadaşınız” olarak kombinlerinizin resmini çekip bize yollayın, bize danışın…Göndereceğiniz fotograflarınız üzerinden moda tutkusu ekibi kritik yapsın, Sonucu isterseniz yayınlarız ,isterseniz de size özel geri bildirim sağlarız.

Bununla beraber alışveriş tüyoları, nerde ne var,en son trendler …vb gibi tüm sorularınız için maillerinizi bekliyoruz.
Sevgiler , best friend MODA TUTKUSU!

{ 6 comments… read them below or add one }

1 SEvilay İpek Aralık 19, 2010, 13:42

>Kızlarrr bomba gibi düştünüzzz yaa.Rakip falan tanımıcaksınızz!!Hayranım size hayrannnnn

Cevapla

2 cerencrnceren Aralık 19, 2010, 15:33

>Kesinlikle katiliyorum.tam soyle de yapsalar ne farkli olurdu diyorum ertesi gun goruyorum.harikasiniz! Bi fikir: koleksiyoneri oldugum frey wille. Roportaj mi olur moda cekimimi olur reklammi alirsiniz bilmiyorum.ama farkli olabilir. İyi sanslar diliyorumm.

Cevapla

3 Sevda Aralık 19, 2010, 15:45

>Kızlar valla süpersiniz.Düşündüğümüz ama bir türlü klavye ile birleştirip size aktaramadığımız düşünceleri biz istemeden sizler bize sunuyorsunuz:)Sizde yok yok yani…Bizlere sunduğunuz yenilikler için sonsuz teşekkürler, emeğinize gönlünüze sağlık:)

Cevapla

4 funda Aralık 19, 2010, 19:41

>valla çok güzel bir fikir olmuş kızlar bizlere yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler:)

Cevapla

5 Moda Tutkusu Aralık 23, 2010, 08:24

>tesekkurler ladies:)Zaten verdigimiz bir hizmeti bizi takip eden izleyicilerimizle paylasmak istedik.En kisa zamanda fotolarinizi bekliyoruz.

Cevapla

6 fashion by kitty Şubat 5, 2011, 03:02

>süper olmuşş bnce böle bi fikirr:) bu konuda yardımcı olacağınız için teşekkrler 🙂 yeni blogumaa herkesii bklerimm izlerseniz beni çok mutluu olurum herkese şimdiden çok teşekkürler:)http://fashionbykitty.blogspot.com/

Cevapla

Leave a Comment