CANNES FİLM FESTİVALİ – 3-4-5. GÜNLER

16 Mayıs 2011

in Miscellaneous

Bir kaç günlük boşluktan sonra Cannes Film Festivaline devam ediyoruz..Aslında 3. günden sonra pek heyecan verici bir kıyafet yoktu benim için.O yüzden bir şey kaybetmiş sayılmayız.Tabii bu benim düşüncem.Ama inanıyorum ki sonlara doğru çıtalar sağlam yükselecek.En iyi kıyafetler son güne saklanıyordur eminim.Merak etmeyin o zaman size canlı canlı twitler atıcağım.Nasıl mı? Aaaaaa bilmiyor musunuz? Moda Tutkusu ekibinden Yasemin olarak bendeniz Cannes Film Festivaline gidiyorum.20-24 Mayıs arası orada olacağım.En önemli gece olan 22 Mayıs’da sizelere canlı canlı haberler vereceğim:))

Beni büyük bir heyecan kaplamış durumda.Ne giyicem derdi anlarsınız:)Kendi markamızdan ipek dokunuşlar mı yapsam yoksa bizim yerli tasarımcılardan mı bir elbise seçsem bilemedim?:)

Neyse asıl konumuza geri dönüyorum.Cannes Film Festivalinde bomba etkisi yaratan bir isim ile başlamak istiyorum.Gerçekten budur dedirten Cheryl Cole oldu.O nasıl asil ve güzel bir görüntüdür öyle? Kesinlikle mükemmel bir tercih yapmış..Cheryl Cole STEPHAND ROLL imzalı elbisesi ile ilk üç günün kesinlikle favorisi oldu.

Sarah Jessica Parker’dan bir bomba etkisi bekliyordum.Giyinmeyi gerçekten çok iyi biliyor.Minyon bir kadın olmasına rağmen hiçbir şeyden geri kalmıyor.Kalmadığı gibi kendine de çok çok  yakışıtıyor.ELIE SAAB çiçek desenli elbisesi ile mükemmel görünüyordu.Ayrıca omuz, bel ve koldaki dantel detayları süper!Saç ve makyaj çok çok güzel!

 

L‘OREAL partisinde Cheryl Cole  ROBERTO CAVALLI elbisesi ile akşam gene dikkat çeken isim oldu.

Karoline Kurkova’nın bende yeri ayrıdır.Pek beğenirim kendisini.Hoş kıyafet konusunda süper diyemesemde doğal güzelliği ile gene de burda yerini alması gerektiğini düşündüm.Elbise ve çanta Chanel.Ama ondan daha iyi bir performans bekliyoruz:)

Penelope Cruz’un gündüz basın lansmanında giydiği STELLA McCARTNEY elbisesi ile harika görünüyor.Bu renk ona çok yakışmış.Ayrıca CASADEI ayakkabıları da unutmamak gerek.

 

Diane Kruger, her zamanki gibi harika görünüyor.4. gün  JEAN PAUL GAULTIER tercih etmiş.Ama tarzına bayıldım.Ayakkabı ve şapkanın elbise ile bütünlüğü süper!

 

Göze çarpan isimler bana göre bunlardı…

Sevgilerle,

Yasemin KILIÇ

Leave a Comment